Porażka kobiet w południowo-zachodniej Oklahomie

Kobieca drużyna piłkarska Uniwersytetu Harding została pokonana przez południowo-zachodnią Oklahomę w meczu Great American Conference. Pomimo dobrego występu Harding przegrał z wynikiem 2-1. Poznaj wszystkie szczegóły tego spotkania!

Cele meczu

W 19. minucie południowo-zachodnia Oklahoma otworzyła wynik po golu Julie Anderson, dzięki któremu Elvira Gunnarssson zdobyła trzecią bramkę w sezonie. Ten sam duet ponownie dał o sobie znać w 25. minucie, kiedy Gunnarsson strzelił swojego drugiego gola w meczu.

Harding nadal zmniejszyła przewagę w 50. minucie dzięki Gabie Eddins, która strzeliła swojego pierwszego gola w swojej uniwersyteckiej karierze. Decydujące podanie wykonał Kim Barcenas.

Statystyki meczowe

Harding oddał dziewięć strzałów, z czego sześć było celnych. Szczególnie aktywna była Gabie Eddins, która weszła na mecz, oddając trzy strzały, w tym dwa celne.

Południowo-zachodnia Oklahoma oddała jedenaście strzałów, z których cztery były celne. Ruth Vasquez była czołową zawodniczką z trzema strzałami.

Michaela Potter przez cały mecz grała na bramce Hardinga i dwukrotnie obroniła.

Południowo-zachodnia Oklahoma skoncentrowała większość strzałów w pierwszej połowie. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdobyła rzutu rożnego.

Następny mecz

Harding wróci na boisko w sobotę, aby zmierzyć się z Northwestern Oklahomą w Senior Day. Początek meczu o godzinie 11:00 w Stevens Soccer Complex. Ceremonia uznania seniorów odbędzie się przed meczem.

Źródło: hardingsports.com