Oglądaj na żywo DC United vs Chicago Fire: transmisja na żywo, kanał telewizyjny, godzina rozpoczęcia i miejsce oglądania

Jak oglądać mecz MLS pomiędzy DC United i Chicago, a także godzinę rozpoczęcia i wiadomości o drużynie.

Przygotowanie do meczu

Po serii czterech porażek z rzędu DC United ma nadzieję odzyskać siły w sobotnim meczu przeciwko Chicago Fire na Audi Field. Zespół DC United Wayne’a Rooneya, obecnie pozbawiony miejsc w play-offach i powracający na Audi Field po prawie miesięcznej przerwie, desperacko potrzebuje punktów w sobotnim meczu przeciwko drużynie Philadelphia Union, która zajęła trzecie miejsce w Pucharze Ligi. Niestety, przed przerwą mieli kłopoty po fatalnych błędach w obronie. Mikael Uhre i Jack McGlynn z Filadelfii strzelili gola w ciągu 13 minut, po czym Daniel Gazdag przypieczętował wynik z rzutu karnego tuż przed przerwą. Po porażce 3:1 DC zmarnowało szansę na odzyskanie dziewiątego i ostatniego miejsca w fazie playoff w Konferencji Wschodniej na osiem meczów przed końcem. Dobra passa United w MLS trwa obecnie od czterech meczów i obecnie zajmuje dziesiąte miejsce w Konferencji Wschodniej. Jeśli chodzi o Chicago Fire, oni też nie są w najlepszej formie. Właśnie ponieśli trzecią z rzędu porażkę w MLS przeciwko Vancouver Whitecaps, wygrywając u siebie 1:0 w środowy wieczór. Mimo wszystko, pomimo trzech porażek z rzędu, Fire nadal znajdują się w fazie play-off. Wszystkie pozostałe mecze są kluczowe, ale ten z DC United może być najważniejszy, ponieważ do ostatniego miejsca w fazie play-off tej drużynie brakuje zaledwie dwóch punktów.

Jak oglądać mecz w internecie

Mecz MLS pomiędzy DC United i Chicago Fire zostanie rozegrany na Audi Field w Waszyngtonie, Stany Zjednoczone. Początek meczu zaplanowano na 2 września o godzinie 19:30 czasu wschodniego. Mecz będzie można oglądać online za pośrednictwem Apple TV, dzięki abonamentowi sezonowemu MLS. Najciekawsze momenty meczów zostaną przesłane na oficjalny kanał YouTube MLS. Aktualizacje na żywo można także śledzić w serwisie GOAL.

Wiadomości o drużynie i prawdopodobny skład

Bramkarz DC United Tyler Miller doznał kontuzji żeber podczas weekendowego meczu z Filadelfią i będzie pauzował co najmniej 4–6 tygodni. W tym meczu zastąpi go także rezerwowy bramkarz Alex Bono. Martin Rodriguez będzie pauzował do października z powodu kontuzji więzadła krzyżowego przedniego (ACL), a Mohanad Jeahze pauzuje do końca sezonu z powodu kontuzji łydki. Nigel Robertha również nie będzie mógł grać ze względu na kontuzję mięśnia przywodziciela. Młody pomocnik Ted Ku-DiPietro strzelił z ławki rezerwowych w przegranym 3:1 meczu z Filadelfią w zeszły weekend i mógł rozpocząć ten mecz. Oto prawdopodobny skład DC United: Miller; Ruan, Birnbaum, Williams, Hines-Ike; Ku-DiPietro, Durkin, Pirani; Dajome, Benteke, Santos. Po stronie Chicago Fire skrzydłowy Chris Mueller jest nieobecny od końca maja ze względu na problemy z biodrem i nadal daleko mu do powrotu do treningów. Napastnik Victor Bezerra również nie zagra z powodu kontuzji nogi, podobnie jak Javier Casas. Xherdan Shaqiri rozpoczął dwa mecze w zeszłym tygodniu, ale wydawało się, że przed sejściem z boiska w ostatnim meczu odczuwał pewne sztywność, więc prawdopodobnie zacznie grać na ławce rezerwowych. To sprawia, że ​​Brian Gutiérrez jest faworytem na pozycję numer 10, z Jairo Torresem na prawej stronie i Fabianem Herbersem na lewym skrzydle. Wreszcie Kei Kamara rozegrał wszystkie 90