Ekscytujące przeżycie: Jackson i Peay zadowoleni z debiutu bramkarza w MLS

Zespół New England Revolution poniósł pamiętną porażkę w swoim pierwszym meczu na stadionie GEODIS Park w Nashville. Bramkarz Jacob Jackson zadebiutował w tym meczu w MLS, mimo że jego zespół przegrał 3:2. Nashville SC objęło prowadzenie 3:0 do przerwy dzięki bramce Sama Surridge’a i bramce Daxa McCarty’ego. Jednak w drugiej połowie Revs pokazali wyraźną poprawę po dublecie Tomása Chancalaya. Pomimo porażki Jackson zaliczył imponujący występ, dokonując siedmiu zdecydowanych obron, dzięki którym jego zespół utrzymał się w meczu. Trener tymczasowy Clint Peay pochwalił jego występ i podkreślił potrzebę wprowadzenia zmian, aby wzmocnić zespół. Jackson powiedział, że jest dumny ze swojego występu, ale zauważył także ważne lekcje, jakie można wyciągnąć ze swojego pierwszego meczu w MLS. Wyraził także wdzięczność fanom Nashville za niesamowitą atmosferę, jaką stworzyli. Chancalay, który strzelił w meczu dwa gole, również został pochwalony za imponującą siłę uderzenia. Mimo porażki w drugiej połowie Revs pokazali prawdziwego ducha walki, co dodaje otuchy trenerowi Peayowi. Jackson ma nadzieję zachować swoje miejsce startowe w nadchodzącym, kluczowym meczu z Philadelphia Union i podkreśla znaczenie jedności i solidarności zespołu dla osiągnięcia celów klubu. Mając perspektywę miejsca w czołowej czwórce rankingów, Revs muszą wykazać się determinacją i spójnością, aby zyskać przewagę na własnym boisku w play-offach Audi MLS Cup.